All for Joomla All for Webmasters
+90 224 443 31 31 Pzt - Cum 08:00 - 18:00 Üçevler Mah. Nilüfer Ticaret Merkezi 67. Sk No:2 Nilüfer / Bursa
ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Plastik Dalgıç Pompa

Plastik Dalgıç Pompa, birikinti suların fazla katı olmayan partikül ihtiva eden kirli suların ya da endüstriyel ve evsel atıkların, yağmur sularının tahliyesinde, süs amaçlı ufak çaplı şelalelerde kullanılabilir.

Mutlak güvenilirlikAtık su pompasında, (Plastik Dalgıç Pompa) değişken seviye kontrol mekanizması olan manyetik flatör vardır. Kilitleme diski, dalgıç pompanın dış kontrol sistemlerine adapte edilebilmesini sağlar.

Değiştirilmesi kolay :Yerinde işlem için atık su pompasında bir flatör vardır; 10 metrelik güç kablosu da mobil kullanıma tahsis edilir.

Çok güvenilir : Bariyerli sıvı rezervuarı olan üçlü bir şaft keçesi, kuru işlem olursa conta yüzeylerinin yağlanmasını sağlar. Çerçevesi soğutulan kapalı motor, atık su pompasını aşırı ısınmadan korur ve motorun, su altında olmasa bile işlemesine olanak tanır.

Kurulumu kolay : Korozyona karşı dayanıklı, hafif, plastik gövde, aşınmaya ve darbelere karşı dirençlidir. Dikey tahliye ağzı atık su pompasının montajını kolaylaştırır. Tahliye ağzı entegre edilmiş bir basınç ayar valfı ile gelir ve pompa kapatıldıktan sonra drenaj hattının tahliye olmasını engeller.

Dizayn / Varyasyonlar; Düşey, tamamen suyun içerisinde çalışabilen dalgıç pompa IP 68 koruma sınıfında tek kademeli çek valfli. Seviye flatörü ile kontollü. Dışarıdan kontrol 10 m’lik güç kablosu ile mümkündür. Maksimum daldırma derinliği 2 m.

Yataklar; Ama-Drainer 301 Gres yağlamalı-bilyalı rulman Ama-Drainer 303 Gres yağlamalı-bilyalı rulman

Kullanılan Akışkanlar Ama-Drainer : atıksu için standart dizayn 10 mm’ye kadar katı parça ihtiva eden atıksuların transferinde Ama-Drainer C – Agresif akışkanların transferinde F Deniz suyu ve tuzlu su transferinde F Yüzme havuzu suyu ve hafif tuzlu su transferinde

About the author

Leave a Reply